K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Červenú hviezdu zatvorili pre podozrivé správanie cudzinca

TELEVÍZIA KOŠICE, 26.07.2016 13:37 | Spravodajstvo
Košické kúpalisko Červená hviezda v pondelok (25.7.) zatvorili pre podozrivé správanie jedného z návštevníkov. "Môžeme potvrdiť, že na Kúpalisku Červená hviezda sa v pondelok pohybovala podozrivá osoba s netradičným správaním, takže zamestnanci kúpaliska promptne zareagovali a zavolali štátnu políciu, ktorá túto osobu zadržala," potvrdila dnes TASR hovorkyňa magistrátu mesta Linda Šnajdárová.

V areáli nedávno zrekonštruovaného kúpaliska sa tak vykonávajú nevyhnutné kontroly. "Vedeniu mesta Košice mimoriadne záleží na tom, aby sa Košičania a návštevníci nášho mesta cítili nielen na kúpalisku, ale v celom meste v prvom rade bezpečne, preto bol po týchto udalostiach okamžite vydaný pokyn, aby bolo kúpalisko pre verejnosť uzavreté," uviedla Šnajdárová.

Ďalšie informácie by mal dnes poskytnúť Policajný zbor SR. Podľa televízie Joj je podozrivým muž sýrskeho pôvodu, ktorý sa preukázal britským pasom. Oblečený si nakrúcal kúpalisko a okolie. Policajti ho podľa televízie zadržali na košickom letisku tesne pred odletom, noc strávil v policajnej cele.

Zdroj: TASR
Foto: Ilustračné, TV KOŠICE
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
3608
videní
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
14794
videní
01:38
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
367
videní
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
176
videní
00:30


Facebook loginGoogle login