3408 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Wizz Air v Košiciach obdaroval 444 444-tého pasažiera

TELEVÍZIA KOŠICE, 07.10.2016 13:04 | Spravodajstvo
Do Košíc včera večer niekoľko minút po 18:00 pristálo lietadlo s 444 444-tým pasažierom Wizz airu na palube. Stala sa ňou Štefánia Tarabčáková zo Svidníka. Spoločnosť už do Košíc lieta štvrtý rok, preto sa rozhodla cestujúcu s takýmto symbolickým číslom odmeniť. Š. Tarabčáková sa z takéhoto prekvapenia veľmi tešila: "Keď sme vzlietli, dostala som papierik, že som šťastlivec. Určite sa cítim špeciálne, všetci na mňa pozerali, ako keby som vyhrala prezidentské voľby."

Lietadlo priletelo z Londýna a na letisku už prekvapenú cestujúcu čakali zástupcovia spoločnosti, mesta a letiska s darmi. Okrem kytice dostala aj letenku od spoločnosti Wizz air. Ako nás informoval zástupca letiska Tomáš Jančuš: "Pre letisko a našu spoluprácu to znamená potvrdenie toho, s čím sme začínali na začiatku vyjednávaní s touto spoločnosťou a teda to, že Košice majú potenciál na prepravu dostatočného množstva cestujúcich a dúfame, že tento potenciál ešte stále nie je naplnený a pridávaním ďalších spoločností ho postupne budeme napĺňať."

Prvý let WIZZ z Košíc sa uskutočnil ešte v septembri 2013 a po dvoch rokoch prevádzky sa stali Košice v roku 2015 dvadsiatou základňou Wizz Air. V súčasnosti spoločnosť cestujúcim z Košíc ponúka tri linky do Veľkej Británie a spája tak metropolu východu s Bristolom, Sheffieldom a Lutonom.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
633
videní
02:15
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
797
videní
05:54
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1384
videní
03:24
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
532
videní
02:37


Facebook loginGoogle login