K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:
Váš tip

FOTO: Policajná naháňačka sa skončila na Tomášikovej ulici

TELEVÍZIA KOŠICE, 11.03.2018 17:53 | Iné
Pokojné nedeľné popoludnie prerušila policajná naháňačka.

Podľa vyjadrení niekoľkých Košičanov sa popoludní v smere od OC Galéria do centra mesta rútila dodávka s logom Súkromnej športovej materskej školy a za ňou niekoľko policajných áut.

Podľa svedkov udalosti, "vodič dodávky mal ešte pri obchodom centre Galéria poškodiť dopravnú značku aj prednú časť svojho auta, následne smeroval do centra mesta. Postupne ho začalo naháňať niekoľko policajných áut so zapnutými majákmi." Policajtom sa podarilo dodávku obkľúčiť a zablokovať až v širšom centre mesta, Tomášikova ulica zostala kvôli zásahu neprejazdná.

Aktualizované
Podľa informácií, ktoré nám k zásahu poskytla hovorkyňa KR PZ v Košiciach Lenka Ivanová, "príslušníci PZ boli vyslaní na služobný zákrok, podrobnosti však momentálne vzhľadom na prebiehajúce úkony nie je možné poskytnúť." 

Podľa informácií Korzára, k poškodenému autu prišiel aj bývalý mestský poslanec a majiteľ SŠMŠ Igor Sidor (Šport do Košíc a na Východ), auto mal podľa jeho slov šoférovať mladý zamestnanec.

Súvisiace:
Video zo zásahu a podrobné informácie od polície

Autor foto: Jaroslav Polaček

KomentárePočet príspevkov: 2

 

Vladimíra Bačová12.03.2018 09:33:00

Aj nas skoro zrazil, dost dlho parkoval v sobotu podvečer na Tomášikovej so zapnutymi reflektormi a potom vyrazil ako blázon, ledva sme s dcérou stihli odskočiť...je dosť nápadné to auto, tak sme si ho zapamätali.

 

Anonym11.03.2018 20:25:06

Ja som s dotycnym mala skoro koliziu v sobotu okolo obeda cca 12:30. Vychadzala som smerom od Denesovej na Myslavu a toto auto s tymto panom v oranzovej bunde si to strihlo z Moskovskej na Denesovu cez moj jazdny pruh, ak by som nepribrzdila, narazil by do mna. V aute som bola s tromi detmi. :-(

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1079
videní
01:35
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
6596
videní
00:39
Bez komentára
3254
videní
03:56
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
4976
videní


Facebook loginGoogle login