K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

FOTO: Košickí policajti chytili podpaľača priamo pri čine

TELEVÍZIA KOŠICE, 19.04.2018 11:09 | Spravodajstvo
Košickí policajti v troch prípadoch obvinili z prečinu poškodzovania cudzej veci 24-ročného Pavla z okresu Košice-okolie, ktorého príslušníci kriminálnej polície prichytili v utorok (17.4.) na Braniskovej ulici v Košiciach so zapaľovačom a novinami v ruke. Ako TASR informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Mésarová, spomínaný muž stál pri otvorenej smetnej nádobe a predtým podpálil dve ďalšie.

"Podľa doterajšieho vyšetrovania obvinený muž koncom januára tohto roka podpálil tri plastové kontajnery na odpad na Toryskej ulici. V polovici marca na siedmich uliciach v mestskej časti Košice - Západ založil požiar 23 plastových kontajnerov na odpad. V dôsledku požiarov došlo na Rožňavskej ulici k obhoreniu v blízkosti zaparkovaného vozidla značky Citroën Berlingo. V utorok (17.4.) dopoludnia podpálil dva plastové kontajnery, jeden na Komenského ulici a druhý na Letnej," spresnila Mésarová.

Obvinený muž svojím konaním spôsobil poškodeným spoločnostiam celkovú škodu vyčíslenú na viac ako 10.000 eur. Podľa hovorkyne bol umiestnený do cely policajného zaistenia s podnetom na jeho väzobné stíhanie. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na tri roky.

Text: TASR, Foto: KR PZ v Košiciach
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
5366
videní
Váš tip
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
158
videní
02:03
Bez komentára
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
6149
videní
01:54
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
17088
videní


Facebook loginGoogle login