12306 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:
Bez komentára

VIDEO: Vyčíňanie vandalov na košickej Detskej železnici

TELEVÍZIA KOŠICE, 11.05.2020 09:36 | Iné
Ešte ani poriadne nezačala sezóna na detskej železnici a už sa stala terčom vandalov a zlodejov. 

Potom, čo dobrovoľníci na vlastné náklady skrášlili stanicu Čermeľ množstvom rozkvitnutých červených muškátov, sa na niekoľko z nich najskôr ulakomila skupina výletníkov minulú nedeľu (3.5.) a jednoducho ich ukradli aj s črepníkom. Horšie dopadli uplynulú noc zo soboty na nedeľu, kedy podľahli nájazdu skupine vandalov v tínedžerskom veku.

Ich vyčíňanie zachytili bezpečnostné kamery a tak ak niekoho spoznáte, pokojne ho oznámte vedeniu železničky alebo najbližšiemu oddeleniu Policajného zboru SR. Materiálne škody síce nie sú vysoké, o to väčšia je však škoda morálna, ktorá dehonestuje prácu a nadšenie mladých dobrovoľníkov. 

Zdroj/foto/video: Detská železnica Košice
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 1

 

Adam G.11.05.2020 17:34:41

Aj ked vacsina ludi bude nadavat na tychto nespratkov. Najvacsia vina by vsak mala ist na hlavy ich rodicov, ktori nechavaju tychto adolescentov behat donoci vonku, bez zoho aby sa vobec zamysleli, kde mozu byt a potom to tak dopadne. Dufam, ze ich dostihnu a daju ked uz nie financnu pokutu rodicom aspon tu moralnu. Ked si tie deti spravili mali by sa aspon o nich zaujimat.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
7909
videní
01:52
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
832
videní
03:08
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
888
videní
3099
videní
02:48


Facebook loginGoogle login