Od otvorenia Národného olympijského centra plaveckých športov Košice čoskoro uplynie rok. Návštevníci však aj napriek tomu stále nemajú dosť parkovacích miest a sťažujú sa na zdieľané parkovisko pri neďalekom stravovacom zariadení. Nie je totiž kontrolované, či práve stravníci nezaberajú tých zopár miest, ktoré patria NOCKE. Zároveň je tarifa za parkovanie takmer v cene vstupného na hodinu plávania. Mesta sme sa preto pýtali, ako plánuje situáciu riešiť. To avizuje návštevníkom, aby prešli na hromadnú dopravu.
Téme sa venujeme vo videoreportáži TV KOŠICE.
Tagy k reportáži
KomentárePočet príspevkov: 0
Nie je pridaný žiaden komentár. Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.
KomentárePočet príspevkov: 0
Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.