V Košiciach je zatiaľ vybudovaných vyše 42 km cyklociest. Mesto pripravuje desiatky ďalších a v harmonograme je aj druhá etapa cyklochodníka na Alpinku. Prvú časť dokončili približne pred piatimi rokmi. Na stavebné povolenie čakala radnica niekoľko rokov.
Podrobnosti vo videoreportáži TV KOŠICE.
Tagy k reportáži
KomentárePočet príspevkov: 0
Nie je pridaný žiaden komentár. Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.
KomentárePočet príspevkov: 0
Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.