27 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:
Nové

VIDEO: Čermeľ s Alpinkou prepoja do dvoch rokov

TELEVÍZIA KOŠICE, 24.06.2026 14:08 | Spravodajstvo
V Košiciach je zatiaľ vybudovaných vyše 42 km cyklociest. Mesto pripravuje desiatky ďalších a v harmonograme je aj druhá etapa cyklochodníka na Alpinku. Prvú časť dokončili približne pred piatimi rokmi. Na stavebné povolenie čakala radnica niekoľko rokov.

Podrobnosti vo videoreportáži TV KOŠICE.
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
371
videní
01:57
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
780
videní
03:45
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1099
videní
03:29
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
850
videní
01:26


Facebook loginGoogle login