1986 videní
K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

VIDEO: Leto ani v auguste neskončilo

TELEVÍZIA KOŠICE, 27.08.2017 14:35 | Zábava
Audio-vizuálno-hudobná show na Hlavnej ulici v Košiciach pripomenula, že leto sa nikdy končí. Horúce pláže, nočný život a nezabudnuteľné západy slnka, si totiž možno užiť aj v mrazivom januári. Letisko Košice netradičným spôsobom predstavilo destinácie, do ktorých sa dá jednoducho dostať letecky aj z metropoly východu.

Nielen vďaka veľkoplošným obrazovkám sa mohli návštevníci a okoloidúci dozvedieť napríklad aj zaujímavosti  o destináciách ako Dubaj, Tel Aviv, Los Angeles alebo Miami: „Leto nekončí, takže lákavá je určite napríklad aj Antalya, ktorá je teraz dostupná letecky z Košíc.   Prostredníctvom charterových zájazdov to už v októbri možno nebude, ale stále je tam veľmi pekne,  stále sa tam dá kúpať. A na palube Turkish Airlines s prestupom v Istanbule, sa tam za veľmi dobré ceny dostanete aj na jeseň.  Neskôr začína exotická sezóna, a mnoho destinácií ako Bangkok, Srí Lanka, Maledivy, Maurícius, Seychely, Zanzibar. Všade tam sa dá letieť na palube Turkish Airlines s prestupom v Istanbule,“ povedal Juraj Toth z Letiska Košice - Airport Košice, a.s.

Opačným smerom, do Los Angeles, sa dá letieť z Košíc aj spoločnosťou LOT, a to s prestupom cez Varšavu. Do Miami zas s Turkish Airlines cez Istanbul. Záver len toho kalendárneho leta v centre Košíc spestrili aj vystúpenia THE PASTELS,  Ladylicious,  Mirror Family, módna prehliadka a  náladu rozprúdil aj Lukáš Adamec.

Celý rok je si možno vybrať z mnohých destinácií.  Ak máte chuť na exotiku, môžete spoznať aj hispánsku kultúru zmiešanú s novodobým americkým luxusom, mesto budúcnosti,  najkrajšie pláže sveta a navštíviť môžete aj mesto mladých s  bohatým nočným životom, či mesto anjelov.

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
470
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1354
videní
04:46
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
920
videní
03:04
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
783
videní
02:15


Facebook loginGoogle login