K obľúbeným
Pozrieť neskôr
Hodnotenie: Tvoje hodnotenie:

Rok 2020 na webe TV KOŠICE: Čo vás najviac zaujalo

TELEVÍZIA KOŠICE, 31.12.2020 13:00 | Iné
Kolektív TV KOŠICE vám ďakuje za priazeň a podporu aj v roku 2020.  Keďže záver roka patrí bilancovaniu, hodnoteniu, či spomínaniu, rozhodli sme sa aj my urobiť prehľad tém, ktoré vás na portáli tvkosice.sk zaujali v tomto roku najviac. 

1. Začiatkom januára došlo na diaľnici D1, asi 10 kilometrov pred Popradom k hromadnej dopravnej nehode. Zrazilo sa 17 áut, dve dodávky a autobus. Z miesta nehody sme publikovali vaše fotky a video, na reportáž kliklo takmer 62 tisíc ľudí. 

2. Hrozivo vyzerajúca nehoda sa stala vo februári aj na ceste Košice - Valaliky. Čelne sa zrazili Kia a BMW, ktoré po nehode začalo horieť. Vodiči skončili v nemocnici s vážnymi zraneniami. Na tvkosice.sk si autentické video pozrelo viac ako 58 500 čitateľov. 

3. V marci udrela pandémia koronavírusu aj v Košiciach, záujem vzbudila reportáž s informáciou, že mesto Košice vstupuje do núdzového režimu. Pozrelo si ju takmer 55 000 čitateľov. 

4. S témou koronavírusu súvisela aj reportáž v polovici marca, keď sme zisťovali, ako sa proti koronavírusu chránia stanice v Košiciach. (29 562 videní) 

5. V marci sme sa pozreli aj na riziká, ktoré hrozia ak sa koronavírus nekontrolovateľne rozšíri do osád v Košiciach. Reportáž si pozrelo 27 309 divákov. 

6. Pri vypuknutí pandémie na Slovensku sme vám priniesli aj praktický a jednoduchý návod, ako si ručne ušiť vlastné ochranné rúško. Na video kliklo 65 000 ľudí, stalo sa tak najsledovanejším príspevkom v tomto roku. 

7. Téme ochranných rúšok sme sa venovali aj v ďalšom videu a pripravili sme praktický návod aj pre náročnejších, ktorí majú so šitím väčšie skúsenosti. (35 625 videní) 

8. V máji sme motoristov upozornili na zmeny, o ktorých rozhodli na ministerstve dopravy. Vďaka nim sa maximálna rýchlosť na obchvate podstatne znížila a polícia začala v úsekoch hliadkovať a vyberať pokuty. Reportáž si pozrelo viac ako 25 000 ľudí. 

9. Rovnaký záujem (takmer 27 000 videní) vzbudila v júni aj reportáž, v ktorej sme ako prví informovali, že rýchlosť na obchvate bude opäť zvýšená - len čo budú ukončené všetky prípravné procesy a schválená projektová dokumentácia NDS. 

10. V lete sme sa venovali aj témam, ktoré dlhodobo zaujímajú najmä Košičanov. V potulke s Milanom Kolcunom sme vám predstavili Luník IX ako ho ne(s)poznáte. Video si pozrelo viac ako 26 000 ľudí. 

11. Úspešná bola aj ďalšia potulka s Milanom Kolcunom (42 000 videní), v ktorej sme humorne otvorili tému, že Košice by sa mohli stať hlavným mestom Slovenska :-) 

12. Dlhodobo obľúbené sú aj situácie z košických ciest - video, v ktorom si vodič "nevšimol" električku a došlo ku kolíznej situácii, si pozrelo takmer 51 000 ľudí. 

13. V októbri aj v Košiciach udreli povodne, vo videu ktoré malo takmer 64 000 pozretí, sme zmapovali situáciu v našom meste. 

14. Situácia pri Košiciach bola vážnejšia, video ktoré zachytávalo pretrhnutú hrádzu malo 41 945 videní.

15Fotky následkov pretrhnutej hrádze upútali v nasledujúcom dni rovnaké množstvo čitateľov. 

16. V októbri sme vás medzi prvými informovali o tom, že most pri Kysaku sa zlomil a skončil v Hornáde. Bol uzavretý pre havarijnú situáciu od leta. 

17. November sa aj v Košiciach niesol v znamení protestov. Na Hlavnej ulici protestovali proti vláde a opatreniam. Video si pozrelo 25 000 z vás. 

18. S blížiacimi sa sviatkami verejnosťou rezonovala aj téma vianočných trhov a opatrení. Takmer 25 000 ľudí si pozrelo reportáž práve s touto témou. 

19. V uplynulých mesiacoch sa rozhýbala aj výstavba stoviek bytov. Projekt výstavby v širšom centre Košíc začal nadobúdať konkrétnejšiu podobu. Video ktoré zachytáva aktuálny stav malo 33 647 videní. 

20. V novembri obyvateľov vystrašil aj údajný požiar v U.S. Steele. Publikovali sme autentické video od diváka a pátrali po príčinách. Pozrelo si ho 27 000 čitateľov. 

Ďakujeme vám za vašu doterajšiu priazeň a podporu, veríme že nám ju zachováte aj v novom roku. Prajeme vám, nech je zdravší a šťastnejší ako ten, ktorý dnes odchádza do minulosti.

Súvisiaci článok: 
Rok 2020 na portáli Košice Online: Prinášame vám prehľad najčítanejších článkov
Tagy k reportáži

KomentárePočet príspevkov: 0

Nie je pridaný žiaden komentár.
Neváhaj a vyjadri svoj názor k reportáži.

Podobné reportáže

 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
192
videní
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
409
videní
 
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
1919
videní
03:45
 
Tagy k reportáži
Pozrieť neskôr
K obľúbeným
365
videní


Facebook loginGoogle login